Nova Pro Scala
zawias chemoodporny
Vionaro
DWD XP
Tavinea Sorto
Wszystkie wspaniałe rzeczy w meblarstwie są proste i mogą być wyrażone pojedyńczym słowem: estetyka, jakość, ponadczasowość, innowacyjność,... GRASS

Organizery Tavinea Sorto i OptimaOrganizacja szuflad Tavinea Sorto i Tavinea Optima

Tavinea to kompleksowy system aranżacji wnętrz szuflad GRASS, który podobnie jak szuflady przyciąga wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. Mówi się, że produkt idealny jest wtedy, gdy nic nie można do niego dodać, oraz nic z niego zabrać. Taki jest właśnie system Tavinea. Na przestrzeni lat był on ulepszany i modyfikowany zaczynając od Tavinea 91. W 2017 roku światło dzienne ujrzały dwa systemy: Tavinea Sorto – do organizacji w szufladach niskich oraz Tavinea Optima do szuflad wysokich. Najważniejszym założeniem projektantów GRASS przy pracy nad najnowszą Tavinea była rezygnacja ze zbędnych dodatków i skupienie się na najważniejszym, czyli uporządkowaniu zawartości szuflad. Dzięki temu powstał system, który możemy opisać w skrócie trzema słowami: prosty, funkcjonalny, atrakcyjny.

Tavinea Sorto.

Pierwszym z dwóch linii organizerów w serii Tavinea jest Tavinea Sorto. Jest to prosty system podziału do organizacji wnętrza szuflad na sztućce lub drobne elementy wyposażenia kuchni. Tavinea Sorto składa się z dwóch ram (B186 i B276) oraz poprzeczki.

Ramy nie posiadają podstawy, a dzięki zintegrowanemu zabezpieczeniu antypoślizgowemu można je również umieścić w szufladzie bez mat antypoślizgowych. Wysokiej jakości moduły ramowe składają się z smukłych profili metalowych o grubości 6 mm. Solidna, odporna na zarysowania powierzchnia pasuje do boków szuflad GRASS pod względem materiału i koloru.

W ofercie znajdziemy cztery znormalizowane regulowane ramy, w które można wyposażyć szuflady o długości nominalnej od 350mm do 650mm. Dzięki modułowej konstrukcji systemu oraz wymiarom idealnie dopasowanym do przechowywanych przedmiotów, przy niewielkiej liczbie elementów można osiągnąć ogromną różnorodność aranżacji. Dwie przegródki można już utworzyć za pomocą pojedynczej przegrody długości. Przy dwóch lub trzech modułach można wyposażyć szufladę nawet o szerokości 1200mm. Możliwość ustawienia elementów w dowolnym miejscu sprawia, że Tavinea Sorto jest systemem wyjątkowo elastycznym.

Mechanizm sprężynowy wewnątrz dzielnika długości umożliwia ustawienie i zamontowanie sekcji w dowolnym miejscu między przednim i tylnym panelem.

Czy to Nova Pro Scala, Vionaro czy DWD XPTavinea Sorto jest idealnym dopełnieniem dla wszystkich systemów szuflad GRASS.

Funkcja, forma i kolor są doskonale skoordynowane. Dostępne kolory dla Tavinea Sorto to standardowe odcienie GRASS. Oznacza to, że system wyposażenia wnętrz harmonizuje z kolorami boków szuflad.

W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami, takimi jak blok na noże, stojak na przyprawy oraz uchwyt na folię, można stworzyć w szufladzie kompletny system segregacji zapewniający doskonałą organizację wnętrza szuflad za niewielkie pieniądze. Wszystkie te dodatkowe akcesoria są wykonane z prawdziwego drewna i są dostępne do wyboru w kolorze naturalnego lub czarnego jesionu. Jasne drewno wygląda szczególnie dobrze w połączeniu z ciemnymi odcieniami, natomiast czarny jesion lepiej komponuje się z błyszczącym srebrnym, metalicznym wykończeniem. Niezależnie od wybranego koloru, dzięki połączeniu materiałów z metalu i drewna Tavinea Sorto zawsze robi żywe, dynamiczne wrażenie.

Szuflady GRASS oraz system organizacji Tavinea Sorto doskonale się uzupełniają. Minimalistyczny design, matowe powierzchnie, ponadczasowe kolory to cechy, które sprawiają, że ta kompozycja idealnie prezentuje się w kuchni, salonie czy łazience.

Najnowocześniejsze metody produkcji, a także zastosowanie absolutnie najwyższej jakości komponentów zapewniają nie tylko trwałą niezawodność, ale także precyzję, stabilność wymiarową i dokładność kątową. Ponadto trwała, dwuwarstwowa powłoka proszkowa gwarantuje, że nawet z upływem czasu system Tavinea Sorto będzie wyglądał tak samo dobrze, jak pierwszego dnia.

Tavinea Optima.

Tavinea Optima to system podziału do wysokich szuflad Nova Pro Scala, Vionaro oraz DWD XP.

System Tavinea Optima składa się z trzech elementów:
- profil działowy o długości 1098mm (do samodzielnego docięcia)
- mocowanie profilu
- przegroda (Smartboard)

System podziału Tavinea Optima jest bardzo elastyczny. Można go montować i regulować bez użycia narzędzi, a także można go w każdej chwili doposażyć. Dzięki sprężynowym mocowaniom profil działowy możemy przesuwać, aby uzyskać optymalny dla zawartości szuflady układ. Natomiast opcjonalne przegrody Smartboards są w prosty sposób zapinane na profilu działowym. Ich zadaniem jest zapewnienie stabilności dużych przedmiotów takich jak garnki i talerze, które są przechowywane w szufladzie.

Kolorystyka Tavinea Optima jest idealnie dopasowana do boków szuflad Nova Pro Scala, Vionaro i DWD XP.

Gamma Fittings Sp. z o.o.
15-545 Białystok, ul. K.Ciołkowskiego 24/2
rafal@gammafittings.pl
Tel +48 784 874 809

W naszej ofercie
zawiasy grass
zawias chemoodporny
zawias MB-2000
zawias laboratoryjny
zawias chemoodporny Grass
Polecane strony
GRASS
HETAL
SUGATSUNE
Ponadto w naszej ofercie: szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, System Tipmatic Soft-Close, Tiomos, Kinvaro D, Tiomos H, zawiasy Tiomos, Nova Pro Scala, szuflada Grass, prowadnice Grass, okucia Grass, okucia Hetal, akcesoria Grass, akcesoria Hetal, zawiasy Grass, szuflada Grass, prowadnice Grass, systemy narożne Grass, nerki Grass, klapy Grass, podnośniki Grass, zawieszki Grass, zawieszki Hetal, zawiasy Tiomos, zawiasy Nexis, zawiasy chemoodporne, zawiasy specjalne, zawiasy MB, szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada Deluxe, szuflada Classic, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, klapy Kinvaro, podnośniki klapowe Grass, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, zawieszki SH, Quaturis nerka, Quaturis karuzela, systemy narożne nerka, systemy narożne nerka Quaturis,systemy narożne karuzela, systemy narożne karuzela Quaturis, organizator Tavinea, organizator Tavinea Sorto, organizator Tavinea Optima, organizator Sorto, organizator Optima, System Tipmatic Soft-Close, System Tipmatic, System Soft-Close, zawias Tiomos do klap, Tiomos H, Tiomos hiden, Tiomos night, Kinvaro D-M, Kinvaro D-S, Kinvaro D, Quaturis 71, Quaturis L, Nova Pro, Nova Pro Scala, Vionaro, Integra Top, Tipmatic, Soft Close, sensomatic,Tavinea 91, DWD, DWD XP, Grass, Hetal, Mirro, Tiomos M9, Tiomos M0, Nexis Mirro, zawias klasyczny, zawias retro, Scala Cristal, Scala Cristal plus, Vionaro ID, Grass płytka montażowa, Grass płytka nośna, Grass blacha montażowa, Hetal płytka montażowa, Hetal płytka nośna, Hetal blacha montażowa, wiertarki Grass, Maszyny Grass, Tecmator, Tecmator RP, Tecmator RM, Tecmator ZP, Tecmator ZMV, Ganileos.
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej GammeFittings.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br>

- Imię Nazwisko
- Nazwa firmy
- Adres IP

Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
NIP 542 323 90 18

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach :

- Kontaktu, odpowiedzi na wiadomości email,
- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego,
- Statystyk oglądalności strony internetowej

Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@gammafittings.pl

Korespondencyjnie:
Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach:

- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego.

Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.