Nova Pro Scala
zawias chemoodporny
Vionaro
DWD XP
Tavinea Sorto
Wszystkie wspaniałe rzeczy w meblarstwie są proste i mogą być wyrażone pojedyńczym słowem: estetyka, jakość, ponadczasowość, innowacyjność,... GRASS

BLOGZawiasy specjalne wolnoopadające

Ekskluzywne, meblowe systemy uchylno-przesuwne MonoFlat.

Ekskluzywne systemy uchylno-przesuwne MonoFlat zajmują szczególne miejsce w ofercie Sugatsune. Zaprojektowano je z myślą o sytuacjach, gdzie dostęp do wnętrza szafki jest utrudniony z powodu nietypowej konstrukcji mebla lub z powodu ograniczonej przestrzeni (np. ciasne pomieszczenia). Idealnie sprawdzają się w przestrzeni mieszkaniowej, a także w przestrzeni komercyjnej.

Czytaj więcej


Zawiasy specjalne wolnoopadające

Zawiasy specjalne (wolnoopadające i samootwierające) HG-JHM i HG-JHS.

Firma Sugatsune jest znana z tego, że lubi zaskakiwać swoich klientów coraz to ciekawszymi rozwiązaniami, które ułatwiają życie, a nawet w jakimś stopniu je ratują. Ten japoński producent bardzo dużą uwagę przykłada do jakości, a także innowacyjności swoich okuć. Na etapie kreowania inżynierowie i projektanci starają się, aby ich produkty mogły znaleźć zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Czytaj więcej


Zawiasy do ciężkich frontów meblowych

Magnesy meblowe

Magnesy w ofercie Sugatsune zajmują szczególne miejsce. Jest to bardzo rozbudowany zbiór liczący około 100 różnych modeli. Może na początek wyjaśnimy czym jest magnes w meblarstwie. Jest to ciało lub urządzenie wytwarzające stałe pole magnetyczne, którego zadaniem jest mocowanie lub utrzymanie w określonym położeniu elementów mebli.

Czytaj więcej


Zawiasy do ciężkich frontów meblowych

Zawiasy do ciężkich frontów meblowych

W ostatnim czasie temat ciężkich frontów meblowych i zawiasów do nich używanych, pojawiał się dość często na różnych grupach tematycznych, na popularnym portalu społecznościowym. Z opinii wynika, że większa część komentujących z nich nie korzysta, ponieważ nie wie o ich istnieniu i radzą sobie w inny, niekoniecznie zgodny z zaleceniami producentów okuć, sposób. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć te rozwiązania.

Czytaj więcej


akcesoria meblowe do szkła i aluminium

Akcesoria meblowe do szkła i aluminium

Połączenie szkła, metalu i drewna jako półfabrykatów do produkcji mebli kojarzy się z elegancją, luksusem i ponadczasowością. Pierwsze próby łączenia tych materiałów podjęto już w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Styl jaki zapoczątkował ten proces nazwano Art Deco. Przez następne lata techniki te ewoluowały wraz z pojawieniem się kolejnych stylów w sztuce. Modernizm, oraz bardziej aktualny, Skandynawski...

Czytaj więcej


Zawiasy ukryte i akcesoria do drzwi bezprzylgowych

Zawiasy ukryte i akcesoria do drzwi bezprzylgowych

Sugatsune to nie tylko innowacje w sektorze meblowym. Ten producent może również pochwalić się kilkoma ciekawymi produktami w grupie ze stolarką drzwiową. Większość z tych produktów dedykowana jest do drzwi wewnętrznych bezprzylgowych...

Czytaj więcej

Gamma Fittings Sp. z o.o.
15-545 Białystok, ul. K.Ciołkowskiego 24/2
rafal@gammafittings.pl
Tel +48 784 874 809

W naszej ofercie
zawiasy grass
zawias chemoodporny
zawias MB-2000
zawias laboratoryjny
zawias chemoodporny Grass
Polecane strony
GRASS
HETAL
SUGATSUNE
Ponadto w naszej ofercie: szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, System Tipmatic Soft-Close, Tiomos, Kinvaro D, Tiomos H, zawiasy Tiomos, Nova Pro Scala, szuflada Grass, prowadnice Grass, okucia Grass, okucia Hetal, akcesoria Grass, akcesoria Hetal, zawiasy Grass, szuflada Grass, prowadnice Grass, systemy narożne Grass, nerki Grass, klapy Grass, podnośniki Grass, zawieszki Grass, zawieszki Hetal, zawiasy Tiomos, zawiasy Nexis, zawiasy chemoodporne, zawiasy specjalne, zawiasy MB, szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada Deluxe, szuflada Classic, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, klapy Kinvaro, podnośniki klapowe Grass, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, zawieszki SH, Quaturis nerka, Quaturis karuzela, systemy narożne nerka, systemy narożne nerka Quaturis,systemy narożne karuzela, systemy narożne karuzela Quaturis, organizator Tavinea, organizator Tavinea Sorto, organizator Tavinea Optima, organizator Sorto, organizator Optima, System Tipmatic Soft-Close, System Tipmatic, System Soft-Close, zawias Tiomos do klap, Tiomos H, Tiomos hiden, Tiomos night, Kinvaro D-M, Kinvaro D-S, Kinvaro D, Quaturis 71, Quaturis L, Nova Pro, Nova Pro Scala, Vionaro, Integra Top, Tipmatic, Soft Close, sensomatic,Tavinea 91, DWD, DWD XP, Grass, Hetal, Mirro, Tiomos M9, Tiomos M0, Nexis Mirro, zawias klasyczny, zawias retro, Scala Cristal, Scala Cristal plus, Vionaro ID, Grass płytka montażowa, Grass płytka nośna, Grass blacha montażowa, Hetal płytka montażowa, Hetal płytka nośna, Hetal blacha montażowa, wiertarki Grass, Maszyny Grass, Tecmator, Tecmator RP, Tecmator RM, Tecmator ZP, Tecmator ZMV, Ganileos.
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej GammeFittings.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br>

- Imię Nazwisko
- Nazwa firmy
- Adres IP

Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
NIP 542 323 90 18

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach :

- Kontaktu, odpowiedzi na wiadomości email,
- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego,
- Statystyk oglądalności strony internetowej

Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@gammafittings.pl

Korespondencyjnie:
Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach:

- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego.

Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.