Nova Pro Scala
zawias chemoodporny
Vionaro
DWD XP
Tavinea Sorto
Wszystkie wspaniałe rzeczy w meblarstwie są proste i mogą być wyrażone pojedyńczym słowem: estetyka, jakość, ponadczasowość, innowacyjność,... GRASS

Zawiasy meblowe Grass – MBZawiasy meblowe Grass – MB (obiektowe)

Zawiasy z grupy MB są to zawiasy specjalne najczęściej wykorzystywane w meblarstwie obiektowym. Ten jednoprzegubowy zawias wykonany z ciśnieniowego odlewu cynkowego gwarantuje najwyższą jakość oraz stabilność. Szeroki kąt otwarcia (180°, 230° lub 270°) pozwala na łatwy dostęp do wnętrza mebla. Dzięki płaskiemu kształtowi (grubość to jedynie 5mm) nie zabiera miejsca we wnętrzu szafki. Ma to znaczenie np. w meblach biurowych, gdzie są przechowywane np. segregatory ustawione obok siebie. Mniejsza grubość zawiasu pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Zawias składa się z dwóch części, puszka oraz ramię. Łączy się je ze sobą beznarzędziowo (wpięcie na zasadzie zatrzasku). Różnice w zawiasach MB polegają na wielkości nałożenia, regulacji, itp. i są związane tylko z ramieniem zawiasu. Puszka jest elementem współnym dla wszystkich ich rodzajów, poza dwoma wyjątkami. Zawiasy z tej grupy bardzo często są stosowane w meblach biurowych, hotelowych, laboratoryjnych, szpitalnych, szkolnych, itp. 
 
MB-20 jest najprostrzym zawiasem z tej grupy. Składa się z dwóch części (puszka i ramię). Puszka jest dedykowana tylko do tego rodzaju zawiasu. 
 

zawiasy mb

 

zawiasy mb

Kąt otwarcia 180° lub 230°. Cztery rodzaje nałożenia: nakładane, w połowie nakładane, wewnętrzne, oraz do montażu bliźniaczego, gdzie mamy dwie puszki ale jedno ramię. Regulacja w dwóch płaszczyznach: wysokość, oraz boczna. Możliwość zastosowania frontów o grubości od 16mm do 19mm. Korpus o grubości 19mm.

MB-6010 to grupa zawiasów z widocznym trzpieniem o grubości 3mm. Kąt otwarcia 180° lub 270°. Trzy rodzaje nałożenia: MB-6310 nakładane do korpusu o grubości 19mm, MB-6210 nakładane do korpusu o grubości 16mm, MB-6110 - wewnętrzne. Regulacja w dwóch płaszczyznach: wysokość, oraz boczna. 

zawiasy mb

 

zawiasy mb

Możliwość zastosowania frontów o grubości od 16mm do 19mm. Puszka standardowa, dedykowana do wszystkich zawiasów MB, oprócz MB-20, oraz MB-2000CS.
 
Kolejna grupa zawiasów MB-6010 z widocznym trzpieniem o grubości 6mm. Kąt otwarcia 180° lub 230°. Dedykowane do grubości frontu od 16mm do 19mm, oraz do korpusu o grubości 19mm. Regulacja frontu w dwóch płaszczyznach: wysokość i boczna. Trzy rodzaje nałożenia: MB-6810 nakładany, MB-6510 w połowie nakładane, oraz MB-6610 do montażu bliźniaczego, gdzie mamy dwie puszki ale jedno ramię. 
 

zawiasy mb

 

zawiasy mb

MB-8010 to dwie grupy zawiasów z widocznym trzpieniem o grubości 4mm i 8mm. Kąt otwarcia 270° dla grupy z 4mm trzpieniem. Dwa rodzaje nałożenia: MB-8310 nakładane do korpusu o grubości 19mm, MB-8210 nakładane do korpusu o grubości 16mm. Dedykowane do frontów o grubości od 16mm do 19mm. Regulacja w dwóch płaszczyznach: wysokość, oraz boczna. Grupa zawiasów z 8mm trzpieniem posiada kąt otwarcia 180°, oraz 230°. Dedykowane do frontów o grubości od 16mm do 19mm, oraz do korpusu o grubości 19mm. Również dwa rodzaje nałożenia: MB-8510 nakładane, oraz MB-8610 do montażu bliźniaczego, gdzie mamy dwie puszki ale jedno ramię.
 

zawiasy mb

Zawias MB-8320 to jedyny zawias z całej rodziny MB, który posiada regulację wysokości na przekładni ślimakowej. Standardowo, tak jak poprzednie modele posiada również regulację boczną. Kąt otwarcia 270°. Trzpeiń widoczny o grubości 4mm. Zawias nakładany. Dedykowany do frontów o grubości od 16mm do 19mm, oraz do korpusu o grubości 19mm. 
 

zawiasy mb

 

zawiasy mb

Ostatnim z zawiasów specjalnych typu MB, jest zawias MB-2000CS, pokryty powłoką epoksydową w kolorze jasnoszarym (popiel). Jest to zawias nakładany, z trzpieniem o grubości 6mm. Kąt otwarcia 270°. Posiada regulację w dwóch płaszczyznach. Często jest nazywany zawiasem chemoodpornym. Używany jest bardzo często w branży laboratoryjnej jako zawias do szafek pod dygestoria, lub do szafek na kwasy i zasady.

 

zawiasy mb

 

zawiasy mb

Oprócz wyżej wymienionych zawiasów do grupy MB możemy również zaliczyć różnego rodzaju dodatki, takie jak np. 
Ochrona odzieży, zapobiega uszkodzeniu i brudzeniu się poprzez przytrzaśnięcie. Do stosowania ze wszystkimi zawiasami MB

 

zawiasy mb

Płytki dekoracyjne do zawiasów MB do zastosowania we frontach szklanych. Do szkła o grubości od 5 do 6 mm. Komplet z płytkami dystansowymi z tworzywa sztucznego i śrubami złącznymi.

 

zawiasy mb

Ograniczniki kąta otwarcia. Mamy do wybory dwie możliwości, do 90°, oraz do 110°. Możliwość aplikacji do standardowych zawiasów MB, poza wersją wewnętrzną.

 

zawiasy mb

To tylko część oferty Grass. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem.

Gamma Fittings Sp. z o.o.
15-545 Białystok, ul. K.Ciołkowskiego 24/2
rafal@gammafittings.pl
Tel +48 784 874 809

W naszej ofercie
zawiasy grass
zawias chemoodporny
zawias MB-2000
zawias laboratoryjny
zawias chemoodporny Grass
Polecane strony
GRASS
HETAL
SUGATSUNE
Ponadto w naszej ofercie: szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, System Tipmatic Soft-Close, Tiomos, Kinvaro D, Tiomos H, zawiasy Tiomos, Nova Pro Scala, szuflada Grass, prowadnice Grass, okucia Grass, okucia Hetal, akcesoria Grass, akcesoria Hetal, zawiasy Grass, szuflada Grass, prowadnice Grass, systemy narożne Grass, nerki Grass, klapy Grass, podnośniki Grass, zawieszki Grass, zawieszki Hetal, zawiasy Tiomos, zawiasy Nexis, zawiasy chemoodporne, zawiasy specjalne, zawiasy MB, szuflada Vionaro, szuflada Nova Pro, szuflada Scala, szuflada Deluxe, szuflada Classic, szuflada DWD, szuflada DWD XP, podnośniki Kinvaro, klapy Kinvaro, podnośniki klapowe Grass, prowadnice Dynamoov, prowadnice Dynapro, zawieszki SH, Quaturis nerka, Quaturis karuzela, systemy narożne nerka, systemy narożne nerka Quaturis,systemy narożne karuzela, systemy narożne karuzela Quaturis, organizator Tavinea, organizator Tavinea Sorto, organizator Tavinea Optima, organizator Sorto, organizator Optima, System Tipmatic Soft-Close, System Tipmatic, System Soft-Close, zawias Tiomos do klap, Tiomos H, Tiomos hiden, Tiomos night, Kinvaro D-M, Kinvaro D-S, Kinvaro D, Quaturis 71, Quaturis L, Nova Pro, Nova Pro Scala, Vionaro, Integra Top, Tipmatic, Soft Close, sensomatic,Tavinea 91, DWD, DWD XP, Grass, Hetal, Mirro, Tiomos M9, Tiomos M0, Nexis Mirro, zawias klasyczny, zawias retro, Scala Cristal, Scala Cristal plus, Vionaro ID, Grass płytka montażowa, Grass płytka nośna, Grass blacha montażowa, Hetal płytka montażowa, Hetal płytka nośna, Hetal blacha montażowa, wiertarki Grass, Maszyny Grass, Tecmator, Tecmator RP, Tecmator RM, Tecmator ZP, Tecmator ZMV, Ganileos.
Szanowny Gościu

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez kliknięcie na przycisk „wyrażam zgodę”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

25 maja 2018 roku zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. W związku z tym, informujemy o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakich danych dotyczy zgoda?

Zgoda dotyczy danych osobowych, które są zbierane w ramach korzystania przez użytkownika ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności strony internetowej GammeFittings.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies, oraz w trakcie przesyłana zapytania do naszej firmy poprzez formularz kontaktowy<br>

- Imię Nazwisko
- Nazwa firmy
- Adres IP

Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorami Twoich danych będzie:

Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
NIP 542 323 90 18

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy te dane w celach :

- Kontaktu, odpowiedzi na wiadomości email,
- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego,
- Statystyk oglądalności strony internetowej

Komu zgodnie z prawem możemy przekazać Twoje dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania w przypadku wystąpienia przez nich z wnioskiem do naszej firmy.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych można zrobić korzystając z poniższego kontaktu.

Drogą elektroniczną:
E-mail: biuro@gammafittings.pl

Korespondencyjnie:
Gamma Fittings Sp. z o.o.
ul. K.Ciołkowskiego 24/2, 15-545 Białystok
Z dopiskiem: „OCHRONA DANYCH”.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Podane przez państwa dane osobowe przetwarzamy w następujących celach:

- Zawarcia i wykonania umowy,
- Wykonania usługi,
- Wykonania przypadających nam obowiązków prawnych,
- Ustalenia obrony i dochodzenia roszczeń,
- Marketingu bezpośredniego.

Podane dane zbierane i przetwarzane są przez nas tylko w zakresie niezbędnym do realizacji celów do jakich zostały zebrane oraz tych wynikających z przepisów prawa.